ZAUFANIE,
DIALOG
I WSPÓLNY CEL

Jestem doświadczonym menedżerem, doradcą i trenerem biznesu.
Wspieram organizacje w procesie rozwoju, kreowania strategii,
doskonalenia zarządzania i wdrażania zmian.

strategia-ikona

Planuję strategicznie

Dążę do efektywnej realizacji celów moich klientów. By to osiągnąć, planuję wielopoziomowe, kompleksowe projekty rozwojowe, dzięki którym rozwiązuję problemy organizacyjne tam, gdzie powstają. Zanim zacznę działać, analizuję sytuację, identyfikuję cele i oczekiwania, a następnie dopasowuję rozwiązania do indywidualnych potrzeb.

integracja-ikona

Integruję

Pomagam organizacjom budować ich dojrzałość, współtworząc standardy zarządzania. Przygotowuję menedżerów do pracy metodą projektową i do mierzenia się z codziennym wprowadzaniem zmian. Buduję spójne systemy kompetencyjne ułatwiające rozwój pracowników. Projektuję narzędzia poprawiające efektywność działania firmy i codzienną jakość pracy.

wiedza-ikona

Wspieram wiedzą i doświadczeniem

Doświadczenie menedżerskie zdobywałam w najbardziej renomowanych polskich firmach. Zarządzałam departamentem ds. realizacji projektów. Realizowałam złożone projekty rozwojowe, których budżety sięgały milionów złotych, m.in. dla Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Amica Wronki, grupy Piotr i Paweł i Vetoquinol Biowet.

Doświadczenie

 • 1.

  Fundacja rozwoju
  demokracji
  lokalnej
  2004-2005

 • 2.

  DGA SA
  2005-2008

 • 3.

  Urząd
  Miasta Poznania
  2008-2009

 • 4.

  F5 Konsulting
  2009-2016

 • 5.

  Gilewska
  Konsulting
  od 2013

 • 6.

  Finał
  konkursu
  IPMA PPEA 2014

 • 7.

  Finał
  konkursu
  IPMA PPEA 2015

 • Publikacje

  • Fundusze unijne a rynek firm szkoleniowych, „Home & Market” Przeczytaj
  • Doskonalenie systemów zarządzania w Urzędzie Patentowym RP, „Kwartalnik UPRP” Przeczytaj
  • Hiszpańskie pomysły na bezrobocie, „Kształcenie Zawodowe” Przeczytaj

  Certyfikaty

  • PRINCE2 Practitioner
  • D3 Behavioral Consultant
  • ISO Pełnomocnik i Audytor Wewnętrzny

  Nagrody

  • Polish Project Excellence Award finalist IPMA, 2015
  • Polish Project Excellence Award finalist IPMA, 2014

  3 powody, dla których warto skorzystać z mojego doświadczenia

  Rozwiązania
  na miarę potrzeb

  dobra diagnoza potrzeb pozwala mi dopasować rozwiązania do wymagań, specyfiki i skali Twojej organizacji.

  Wiedza i doświadczenie
  do Twojej dyspozycji

  praktyka, sprawdzone narzędzia i wiarygodne metody dostarczają trwałych rezultatów.

  Efektywność kosztowa

  ustalone metody zarządzania pozwalają na ograniczenie strat: czasu, finansów, pracy pracowników.

  Rekomendacje

  Pani Kierownik należą się podziękowania i słowa uznania za zaangażowanie, pozytywne nastawienie i perfekcyjną realizację tak skomplikowanego projektu! Będziemy długo pamiętać elastyczność i indywidualne podejście do każdej instytucji uczestniczącej w projekcie. Nie bez znaczenia dla końcowych rezultatów miało również bezzwłoczne odpowiadanie na potrzeby niby podobnych, a jednak tak różnorodnych odbiorców projektu. Dzięki tak dobrej współpracy z Państwem Zespoły projektowe zyskiwały coraz to nową energię do pokonywania przeróżnych trudności. Dla Zespołu projektowego w Urzędzie Zamówień Publicznych współpraca z Państwem była bezcennym doświadczeniem i ogromną przyjemnością!

  Podczas realizacji usług doradczych pani Joanna Gilewska wykazała się wysokim poziomem profesjonalizmu i zaangażowania. Jest osobą rozumiejącą wymagania Klienta, potrafiącą wnikliwie badać jego potrzeby i wspierać w rozwoju.

  Usługi zostały wykonane profesjonalnie, z dużą starannością i ogromnym zaangażowaniem, rzetelnie i terminowo. Z przekonaniem i prawdziwą satysfakcją rekomendujemy współpracę z Panią Joanną Gilewską.

  Pani Joanna Gilewska wykazała się wysokim poziomem profesjonalizmu, zarówno pod względem przygotowania do prowadzonych zajęć, sposobu ich prowadzenia, jak i posiadanej i przekazywanej wiedzy merytorycznej. Rekomendujemy panią Joannę Gilewską jako trenera i wykładowcę.

  Pani Joanna to osoba, która potrafi skutecznie realizować i doprowadzać do końca z wielkim sukcesem złożone, skomplikowane i długofalowe projekty biznesowe. Jednocześnie jest osobą rozumiejącą potrzeby swoich Klientów i potrafiącą wnikliwie badać ich potrzeby i wspierać w ustawicznym rozwoju. Współpraca z Panią Joanną to niewątpliwie ogromna frajda i wielkie doświadczenie biznesowe.

  I had a chance to work in the project (6 months) managed by Joanna. This was a truly complex project (many locations over whole Poland, dozens of consultants to manage, rigorous formal requirements to fulfill (public sector!), organizations often reluctant to change). I was impressed by the way Joanna managed it: with strong consideration to the schedule (although, where possible, demonstrating flexibility and pragmatic approach), high attention to quality of the deliverables and great feel of the client’s needs (even those „unspoken”). But what I liked the most is Joanna’s ability to appreciate team members work and her outstanding motivation skills. And, last but not least, she makes things happen :)

  Copyright © 2016 www.jgc.com.pl
  Zakodowane przez Sevencomp.pl